Григор Димитров даде емоционално интервю за медията "Больше" по време на престоя си в Мадрид. Повод за разговора бе актуалното състояние на тенисиста, който за първи път от дълго време се оказа извън първите сто в световната ранглиста.
Той споделя, че преминава през труден момент, в който е загубил хъса и радостта от победите на корта.
"признавам, че досега завръщането ми на корта оказва негативен ефект върху мен във физически и психологически план. Същевременно животът не е само тенис. Не бива да прибързваме с нищо, защото някои неща са неизбежни и ще се случат на ранен или по-късен етап", казва Димитров. "Нямам какво да доказвам на никого, ако изключим себе си. В момента това е най-голямото предизвикателство пред мен. Искам да си докажа, че мога да се върна на правилния път и отново да изпитам нужното вълнение на корта, тъй като тогава ще имам желанието да продължавам възможно най-дълго."
Първата ни ракета поясни, че дългото отсъствие поради здравословни проблеми е фактор, с който се сблъсква за първи път в такъв мащаб. "Класирането е само една цифра. Никой не може да ми отнеме нищо от постигнатото. Със сигурност се намирам в един от най-трудните си периоди, но съм имал и доста по-тежки предизвикателства в живота си.", казва той.
Гришо, селска пръчко, разкажи как ти прибраха часовника, докато караш като асковски баровец със смъкнато стъкло и ръка подпряна на вратата :-D
Каква ирония!Гришата си заминава едновремено и заедно с пенсионираната завинаги БСП в историята! Ще го запомним базово с най-добрите му тенис успехи, изразяващи се основно в креватни спаринг тренировки с дузини от най-атрактивните известни и богати мацки по света! Не успя да стане най-добрия тенисист, но поне стана най-известния любовник всред тенисистите! Титла, много по-ценна и от наградата "Уимбълбън", която никой не може да му отнеме! На добър път в цивилизацията и в отбора на пенсионираните тенисисти! Мачкай мацки Гришо!
Асковски кауне, прибирай се на село!







Коджакараколев
22.04.2026 13:16648-ми! Голема работа! ТОП 1000 си е направо топ!