Легендарният английски треньор Хари Реднап обяви готовността си да поеме Уест Хем без финансово възнаграждение. 78-годишният специалист беше наставник на лондонския клуб в периода 1994–2001 г. и се радва на огромен авторитет сред феновете.
В момента отборът, воден от Нуно Ешпирито Санто, заема 18-то място в класирането на Висшата лига, с едва 14 точки от 21 изиграни мача.
„Бих работил без пари. Ако някой ме извика, бих отишъл и бих го направил безплатно. Не става въпрос за пари. Бих се радвал да идвам на работа и да съм сред играчите. Харесва ми“, заяви Реднап пред talkSPORT.
„Футболът не е ракетна наука, но не всички знаят какво да правят. Трябва да се извлече максимумът от играчите, които има в отбора." Това добави още той, показвайки готовността си да помогне в труден момент за клуба.






