Ако го няма при нас, значи не се е случило

Лийдс и Илия Груев загубиха баража за място във Висшата лига (ВИДЕО)

26/05/2024 19:59
лийдс илия груев загубиха баража висшата лига видео
Лийдс на Илия Груев загуби баража със Саутхямптън за място в английската Висша лига

Българинът започна като титуляр за своя тим и остана на терена до края на двубоя.Саутхямптън поведе в 24-ата минута. Адам Армстронг беше изведен вдясно и преодоля вратаря на Лийдс с удар в обратния ъгъл - 1:0.

В самия край на първата част "светците" пропуснаха да вкарат втори гол. След като Адам Армстронг не успя да преодолее вратаря на Лийдс.Тимът на Груев започна добре втората част и минути след почивката Крисенсио Самървил стреля на сантиметри от напречната греда.

Саутхямптън отвърна с изстрел на Самюъл Едоузи, преминал встрани.Шест минути преди края гредата попречи на Лийдс да изравни резултата след топовен удар на Даниъл Джеймс от границата на наказателното поле.

В продължението на двубоя Джеймс отново стреля коварно в левия ъгъл, но вратарят на Саутхямптън спаси.