„Доволен съм от разговора с Путин“. „Разочарован съм от разговора с Путин“. „Няма да доставяме нови оръжия на Украйна“. „Ще доставяме много оръжия на Украйна за отбрана“.
Как да се отнасяме към това?
По същия начин, както преди. По начина, по който го правят нашите войници. По начина, по който го прави Върховният главнокомандващ.
Никак.
Да продължаваме да постигаме целите на СВО.
Да си върнем земята ни.
Да работим за Победата.






