28 Юни
София 29 С
Ако го няма при нас, значи не се е случило

ПП-ДБ вече са двуглави сиамски близнаци. Решиха да се явят заедно на избори, вижте кой ще води листите.

31/03/2024 18:20
вече двуглави сиамски близнаци явяват заедно избори
Съпредседателите на "Продължаваме Промяната" (ПП) Кирил Петков и Асен Василев заявиха на брифинг пред медиите, че ще се явят заедно с "Демократична България" (ДБ) и на предсрочните национални избори, и на европейските

"Евролистита бе изцяло избрана от Общото събрание - без предварителни договорки, без запазени места. Влизаме с ясното съзнание, че ще се явим заедно с "Демократична България" на евроизборите, защото заедно сме силни и една общност", посочиха Петков и Василев след двудневното отчетно- изборно Общо събрание на ПП.

Те представиха и определените от тях като "генералите на Промяната" или новия им изпълнителен съвет, в който освен тях двамата, участват и Лена Бориславова, Даниел Лорер, Николай Денков, Калина Константинова и др. Те ще водят следващата кампания.

Относно стратегията за предстоящите избори, Петков посочи, че е задължителна първата позиция на коалицията.

По-късно от ПП изпратиха до медиите и пълен списък с 14-те кандидати за предстоящите евроизбори по азбучен ред:

1. Борислав Антониев Антонов
2. Виктор Петков Бонев
3. Даниел Максим Лорер
4. Деница Димитрова Симеонова
5. Ива Богданова Руйчева
6. Искрен Николаев Митев
7. Красимир Владимиров Александров
8. Марин Йонков Йотов
9. Мирослав Йорданов Мавров
10.Настимир Ананиев Ананиев
11.Светлан Алексеев Илиев
12.Христо Йорданов Даскалов
13.Христо Христов Петров
14.Явор Руменов Божанков

"След постигане на споразумение с коалиционните ни партньори от „Демократична България“, ще обявим финалната подредба на общата листа", посочиха още от ПП.

Още новини четете в категория Новини
Последвайте ни в Telegram: https://t.me/mediamall_info
Не пропускайте най-важното и в Google News!

Коментари (1)

Соломон Паси за пореден път обруга религията ни

Соломон Паси за пореден път обруга религията ни. Този път размаха пръст от ефира на БНТ и с тон на ментор обяви, че православните и католиците трябва да си обединят Великдена. Същи икуменист. Но не съвсем. Докато икуменистите по свой си начин болеят за християнството, Паси ляга и става с Путин. Той му е основната болка. И затова стигнал до извода, че само с "обединението на Великдена" може да бъде пречупен Путин. Нормално е така заповеднически да раздава заповеди Паси. Също като началниците си от САЩ. На тях, когато не им харесва някъде нещо по света, нахлуват, саморазправят се с народите и управниците им и "въдворяват демокрация". Соломон Паси най-безцеремонно си призна зависимостта от САЩ. Очаквал следващата седмица среща с американския посланик. Защото преди 20 г. с тогавашния шеф на амбасадата на САЩ бил създаден Атлантическият клуб. Тогава и България се отказа от суверенитета си, унищожи войската си, призна самоунижението за своя ценност и влезе в НАТО. А Паси пак се показа и като осквернител на българското. Днес се разпорежда за обединение на Великдена, а преди време извика "Майната му на православието". Всички помним как нарече българите "андрешковци", защото искали да се отворят отново трети и четвърти блок на атомната централа. Предложи да се скопи лъва от националния ни герб, сравни Зеленски с Левски... Но това дори няма нужда от коментар.

Коментирай

(няма да бъде публично показан)
Алармирайте ни - Mediamall

Времето тази седмица

София Неделя 28.06.2026 29 °C
Варна Неделя 28.06.2026 29 °C
Бургас Неделя 28.06.2026 28.1 °C
Пловдив Неделя 28.06.2026 30.2 °C
Стара Загора Неделя 28.06.2026 28.5 °C
Русе Неделя 28.06.2026 30.4 °C
Благоевград Неделя 28.06.2026 30.8 °C

Дневен хороскоп