"Евролистита бе изцяло избрана от Общото събрание - без предварителни договорки, без запазени места. Влизаме с ясното съзнание, че ще се явим заедно с "Демократична България" на евроизборите, защото заедно сме силни и една общност", посочиха Петков и Василев след двудневното отчетно- изборно Общо събрание на ПП.
Те представиха и определените от тях като "генералите на Промяната" или новия им изпълнителен съвет, в който освен тях двамата, участват и Лена Бориславова, Даниел Лорер, Николай Денков, Калина Константинова и др. Те ще водят следващата кампания.
Относно стратегията за предстоящите избори, Петков посочи, че е задължителна първата позиция на коалицията.
1. Борислав Антониев Антонов
2. Виктор Петков Бонев
3. Даниел Максим Лорер
4. Деница Димитрова Симеонова
5. Ива Богданова Руйчева
6. Искрен Николаев Митев
7. Красимир Владимиров Александров
8. Марин Йонков Йотов
9. Мирослав Йорданов Мавров
10.Настимир Ананиев Ананиев
11.Светлан Алексеев Илиев
12.Христо Йорданов Даскалов
13.Христо Христов Петров
14.Явор Руменов Божанков
"След постигане на споразумение с коалиционните ни партньори от „Демократична България“, ще обявим финалната подредба на общата листа", посочиха още от ПП.







Соломон Паси за пореден път обруга религията ни
31.03.2024 18:54Соломон Паси за пореден път обруга религията ни. Този път размаха пръст от ефира на БНТ и с тон на ментор обяви, че православните и католиците трябва да си обединят Великдена. Същи икуменист. Но не съвсем. Докато икуменистите по свой си начин болеят за християнството, Паси ляга и става с Путин. Той му е основната болка. И затова стигнал до извода, че само с "обединението на Великдена" може да бъде пречупен Путин. Нормално е така заповеднически да раздава заповеди Паси. Също като началниците си от САЩ. На тях, когато не им харесва някъде нещо по света, нахлуват, саморазправят се с народите и управниците им и "въдворяват демокрация". Соломон Паси най-безцеремонно си призна зависимостта от САЩ. Очаквал следващата седмица среща с американския посланик. Защото преди 20 г. с тогавашния шеф на амбасадата на САЩ бил създаден Атлантическият клуб. Тогава и България се отказа от суверенитета си, унищожи войската си, призна самоунижението за своя ценност и влезе в НАТО. А Паси пак се показа и като осквернител на българското. Днес се разпорежда за обединение на Великдена, а преди време извика "Майната му на православието". Всички помним как нарече българите "андрешковци", защото искали да се отворят отново трети и четвърти блок на атомната централа. Предложи да се скопи лъва от националния ни герб, сравни Зеленски с Левски... Но това дори няма нужда от коментар.