""Най-доброто предстои“ беше нашето мото вчера, но в последната година всичко, което се случва в нашите региони и в държавата, е благодарение на г-н Пеевски и неговите усилия и това ще продължи", каза Ревански по повод Националната конференция
Преговорите за кабинет отвличат вниманието от важните проблеми в държавата. Това написа във фейсбук съпредседателят на „Продължаваме Промяната” Кирил Петков.