"Борисов е уморен, той не желае да има правителство, плаши го геополитическата обстановка. Ако сега не успеят да се сглобят, на следващите избори ще имаме много тежка драма между тях двамата. Те и сега тихо се бият", продължи лидерът на "МЕЧ"
На брифинг в парламента за пореден път демонстрираха “олигофренично” поведение. Те заявиха, че народът ги е изпратил да бъдат в опозиция, но бяха репликирани от журналистите, че народът ги е изпратил да работят при това в негов интерес.