Това е конфузно. Можеше да бъде избегнато. Защо председателката на българския парламент трябва да говори на европейски форум на английски език, при положение, че българският език е официално признат в ЕС?!
Някои хора никога няма да получат мозъчна дерогация, което пък логично ги обрича да прекарат целия си живот под ментални санкции. Това е положението и нищо не може да се направи. Разбира се, те – въпросните хора, не знаят, че са санкционирани и затова разпознават всяко едно подухване на вятъра като ласка от френска любов.