Парламентът вчера беше особено интересен. ПП/ДБ бяха в пълна изолация за пореден път. Всички мачкаха Асен Василев за безобразията, които насътвори във финансите!
Всичко бяхме виждали за 34 години преход, но като ставащото тези дни – не бяхме. Пазарлъци, изнудване, редуващи се с молби и високопарни декларации за „реформи“ и „евроатлантизъм“. Тези, които бяха “партньори за ротация”, след час са „лица на мафията“, а след още един – пак „партньори за власт”. Но за това Негово величество Народът ще трябва да си каже думата на изборите.
Според Василев, ябълката на раздора не бил министърът на отбраната Тодор Тагарев. Проблемът дошъл около регулаторите, службите и крайната дата за реформте в тях