“Кризите ни учат, че бъдещето е в задружните ни усилия, в активната позиция на всеки от нас при всеки житейски и политически избор”, заяви държавният глава в новогодишното си изявление.
Не можем да правим изводи ще има ли правителство, или не. Когато се стигне до персоналните въпроси и персоналния проблем, тогава нещата ще изглеждат по друг начин. Смешно е да се говори за 4-годишен мандат в този момент.