Когато не се обаждаш на Борисов, не молиш Пеевски за одобрение и не си в обкръжението на Таки, Красьо Черния, Вълка, Орлин Алексиев и другите сиви кардинали на стария модел – системата отвръща. С натиск, със сплашване, през синдикати, институции, контролирани медии. През заплахи, коментира кметът на столицата