27 Юни
София 22 С
Ако го няма при нас, значи не се е случило

5-годишно момче е в болница след катастрофа в Казанлък

28/04/2026 11:36
тежка катастрофа видинско отне живота годишно дете
Няма опасност за живота на детето

Момче на пет години е настанено в болница в Стара Загора след катастрофа в Казанлък. Няма опасност за живота му, съобщават от Областната дирекция на МВР в Стара Загора.

Инцидентът е настъпил около 16:30 часа в понеделник на Подбалканския път в района на западния изход на Казанлък. По първоначална информация катастрофата е между лек автомобил "Фолксваген", управляван от 37-годишна жена и друг лек автомобил "Фолксваген", управляван от 31-годишен мъж. Пострадалото момче е пътувало в колата на жената. 

Шофьорите са проверени за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. В Районното полицейско управление в Казанлък е образувано досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора. 

Още новини четете в категория Новини
Последвайте ни в Telegram: https://t.me/mediamall_info
Не пропускайте най-важното и в Google News!

Коментирай

(няма да бъде публично показан)
Алармирайте ни - Mediamall

Времето тази седмица

София Събота 27.06.2026 22 °C
Варна Събота 27.06.2026 20.2 °C
Бургас Събота 27.06.2026 20.2 °C
Пловдив Събота 27.06.2026 24.3 °C
Стара Загора Събота 27.06.2026 18 °C
Русе Събота 27.06.2026 22.1 °C
Благоевград Събота 27.06.2026 16.2 °C

Дневен хороскоп