Момче на пет години е настанено в болница в Стара Загора след катастрофа в Казанлък. Няма опасност за живота му, съобщават от Областната дирекция на МВР в Стара Загора.
Инцидентът е настъпил около 16:30 часа в понеделник на Подбалканския път в района на западния изход на Казанлък. По първоначална информация катастрофата е между лек автомобил "Фолксваген", управляван от 37-годишна жена и друг лек автомобил "Фолксваген", управляван от 31-годишен мъж. Пострадалото момче е пътувало в колата на жената.
Шофьорите са проверени за употреба на алкохол, отчетени са отрицателни резултати. В Районното полицейско управление в Казанлък е образувано досъдебно производство под надзора на Районна прокуратура - Стара Загора.






