28 Юни
София 20.2 С
Ако го няма при нас, значи не се е случило

Борисов проговори след загубата: Няма да участвам в сглобки, поздравявам победителя

19/04/2026 21:30
борисов проговори загубата участвам сглобки поздравявам победителя

Председателят на ГЕРБ Бойко Борисов публикува коментар на страницата си във Фейсбук:

Благодаря за всеки глас за ГЕРБ. Поздравявам първия! Равносметката е ясна за нас и я направихме още с оставката на кабинета “Желязков”. Без коалиции и без безпринципни сглобки! Да спечелиш изборите е едно, да управляваш е съвсем друго. Изборите решават кой да е първи, но преговорите ще решат кой ще управлява. ГЕРБ може и в управление, и в опозиция. И в политиката, както и в живота, трябва търпение.

Още новини четете в категория Новини
Последвайте ни в Telegram: https://t.me/mediamall_info
Не пропускайте най-важното и в Google News!

Коментари (3)

Коко от 5 клас в аритметическат пара-лелка

Какви сглобки? Вие всички да се съберете пак ще сте малцинство пред Радев. Всички-сборно ще имате 30 гласа по-малко от Рдевите 135!

???? Your balance is 36,824.44 $$. Get ➽ telegra.ph/Coinbase-04-11?hs=b46539461359aa087c1043d88b1f979d& ????

1gloam

Глас в пустиня

Генерал Радев - инкасира 135 депутатски места. Да му е ЧЕСТИТО!!! С 30 повече от колкото взимат всичките останали крадливи и супер лъжливи авантаджии-псевдополитици!!!Блудницата- без духовница - БСП замина НАДЯВАМЕ СЕ - ЗАВИНАГИ в историята! ИТН, АПС, СБ, АБВ, ВЕЛИЧИЕ, МЕЧ и останалата плява също! Това е ПЪРВОТО изтървано от ТЕЖКИ МАНИПУЛАЦИИ - честно истинско гласуване от 82 години до днес!!! От 36 години го чакаме, живота си мина в отвратителни неправди. Вече бяхме загубили надежда че ще НЕЩО ДОБРО се случи!!!Дочакахме живи да видим и Видов Ден!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Та това си е пар ексаланс едно истинско изтървано от плутократите ЧУДО!!! Жалко че "Сияние" не влизат!!! Не се будали. Не очакаме от тук натам да се случи нещо кой знае колко добро за България! Но поне за СЕГА се отървахме от тези отвратителни безродници-крадци, лъжци и мошеници-ренегати, наредили се на опашка да ръфат от иначе хубавата ни държава, като хиени на леш.... ИМА БОГ!!! СЛАВА НА ГОСПОД БОГ!!! СЛАВА НА ГОСПОД БОГ!!! СЛАВА НА ГОСПОД БОГ!!!

Коментирай

(няма да бъде публично показан)
Алармирайте ни - Mediamall

Времето тази седмица

София Неделя 28.06.2026 20.2 °C
Варна Неделя 28.06.2026 17.1 °C
Бургас Неделя 28.06.2026 19.1 °C
Пловдив Неделя 28.06.2026 20.4 °C
Стара Загора Неделя 28.06.2026 16 °C
Русе Неделя 28.06.2026 18.7 °C
Благоевград Неделя 28.06.2026 13.4 °C

Дневен хороскоп