Протестиращ се залепи към пода на трибуните. И докато организаторите и полицията се опитваха да го отстранят, премина над половин час.
Мъжът бе част от група протестиращи срещу замърсяването на природата.
Те твърдят, че част от спонсорите на турнира US Open са виновници за екокатастрофи.
“Не искаме да пречим на спортистите по никакъв начин, целта ни е да привлечем вниманието на хората към проблема, защото след време може да няма тенис, на който светът да се наслаждава”, споделя протестиращ.
Ето кадри от Туитър относно случката: