Внимателно слушах Антон Кутев тази сутрин. Не смее да спомене модела „Пеевски-Борисов“. Това написа в своя профил във Фейсбук съпредседателят на „Да, България“ Ивайло Мирчев по повод интервюто на Кутев от „Прогресивна България“ пред бТВ тази сутрин.
"Невъзможността да се поеме ангажимент, че охраната на Борисов и Пеевски - макар символична част от този демонтаж и знак, че времето на недосегаемите свършва, започва да прилича на договаряне зад сцената", пише Мирчев по повод изказването на Кутев.
"Ако и утре, при старта на парламента, партията на Радев не изложи своите намерения как ще демонтира модела, чието име вече не смее да произнася, това ще е симптом за подмяна на задачата, която избирателите ѝ възложиха“, завършва той.







old_beggar
29.04.2026 13:11навремето близо до турския султан е бдял евнух (скопец), който е бил длъжен с ибрик в ръка да измие задните части на падишаха след като се изходи... и по отношение на US посолство ролята на р. радев-мустафа е много "синергична" с тази на евнуха...