"Борисов от много време насам звучи изключително огорчено, раздразнено", заяви в ефира на bTV политологът от агенция Мяра Първан Симеонов. „Това е много грешен съветник, който се е разсърдил на народа си, винаги е губил“, добави той.
По думите му ГЕРБ не са отчели достатъчно добре желанието за обновление, което са показали протестите в края на миналата година. „ГЕРБ грешат като не допускат някаква форма на обновление. ГЕРБ е Борисов. Това е ясно", каза Симеонов.
Той коментира и напрежението между партньорите коалицията ПП-ДБ: „Те са пред сцепване, хора. Според мен те вътре едва се издържат.“
Според политолога е рано да се говори за изчезването на БСП.
докато не бъде затворен в карлуковската лудница, психопатът "буда" ще продължава да прави бели на страната и на народа ! дори и на средно интелигентните хора е ясно, че мутрата е наследствено обременен с болестта шизофрения /това дори е изписано на лицето му/, но олигарси, престъпници, чалгии и пр. измети продължават да му се кланят като на "краля-слънце"... какво падение, какво опростачване / по вина най-вече на лишените от срам и съвест програмни директори в ТВ / стана с преобладаващата част от населението, че крещят от възторг, когато зърнат палача си.
???? The balance is 36,824.44 $$. Next ????➤ graph.org/BALANCE-3682444-USD-04-21?hs=4e228a03f9b5ad2549bae8d07122fe44& ????
26.04.2026 13:55ptx5ha