Снимка: MEDIAMALL.info „Ще изчакаме решението, за да можем да коментираме. Няма как да гадаем. Нека видим дали то ще има някакъв ефект. Според мен изборите бяха абсолютно честни“, каза Пеевски.
Той също така критикува АПС, като заяви, че не са народни представители, а „дерибеи“.
„Те няма да влязат в парламента на следващите избори. Хората вече разбраха, че са тук само за да защитават интересите на една група елитни дерибеи. В много райони те вече нямат никаква подкрепа“, подчерта Пеевски.
Очаква се решението на Конституционния съд да окаже влияние върху политическата ситуация и бъдещите изборни стратегии на партиите.
Всичко по темата, гледайте във видеото:






