„Продължаваме промяната” са поканили „Демократична България” на лидерска среща в сряда, за да решават общото си бъдеще, съобщи NOVA от свои източници.
Срещата ще се състои след заседанието на парламентарната група в късния следобед.
На нея се очаква двете формации да решат дали ще останат в една група в новия парламент или ще се разделят в две.






