Която и партия да подкрепи ГЕРБ или Пеевски ще извърши национално предателство, категоричен е Василев
“Заклевам се, че бих арестувал 30-40 политици и затова искам МВР”. Това заяви лидерът на най-малката партия в 51-то Народно събрание Радостин Василев в ефира на “Здравей България”.
По думите му, която и партия да подкрепи ГЕРБ или ДПС - Ново начало ще извърши национално предателство и редица хора от тези две партии трябва да бъдат арестувани.
“Аз не съм Кирил Петков или Бойко Рашков! Ще ги арестувам, защото са корумпирани и са плащали за гласове”, отсече плевенчанинът.
“Трябва от ДАНС да бъде направена една мегаслужба, която да бъде работи под шапката на едно голямо министерство на справедливостта”, добави още Василев, който явно не чел Оруел и не знае за неговото Министерство на истината.
В ефира на NOVA лидерът на МЕЧ демонстрира високо самочувствие и в познатия си арогантен стил бързо обяви Борисов и Пеевски за престъпници.
Василев допълни още, че ще се бори за запазването на въглищните централи.






