Мотористи заплашват с протест заради резкия скок в цената на задължителната застраховка „Гражданска отговорност". От мотоклубовете сигнализират, че те са серизоно ощетени, защото липсва опцията за разсрочване на плащането и цялата сума трябва да бъде дадена накуп.
78 мотоклуба и организации са в протестна готовност. Пред NOVA те алармират, че цените вече са почти двойни. Мотористите настояват за точни обяснения на каква база се вдигат цените и настояха за прозрачност при определяне на рисковите категории.






