За мен е чест и истинско удоволствие да бъда сред едни от най-блестящите умове на България. Вашите успехи са доказателство, че талантът, трудът и постоянството могат да превърнат мечтата в истински постижения. Това заяви премиерът Радев при връчването на българския флаг на младите олимпийци по природни науки.
В церемонията участваха също вицепремиерът Иво Христов, министърът на образованието и науката проф. Георги Вълчев, както и представители на Сдружението на олимпийските отбори по природни науки.
"Медалите са важни, но още по-важно е, че възпитаниците на ръководителите на отборите ни дават надежда за модерното бъдеще на България. Още по-важно е, че тук са хората, които ще създават нови знания, нови технологии и ще дават нови решения за страната ни и за света", отбеляза министър-председателят Румен Радев.


забравил е заветите на джендърката Дара...?







???? Withdraw 1.824978 btc. Next - telegra.ph/COMPENSATION-05-12-9?hs=6d293877ae2bf8c968533549ec2de406& ????
23.06.2026 22:24khe6uc