След втори пороен дъжд в село Войводино, кметът на община Вълчи дол е обявил частично бедствено положение. Дъждът е довел до преливане на дерето, което преминава през селото. Наводнени са приземните етажи на четири къщи.
Частичното бедствено положение е обявено за територията на цялата община Вълчи дол. Местният кризисен щаб е предприел действия в помощ на семействата от наводнените домове и на жителите, които имат нужда. На мястото действа и екип на Противопожарната служба.
Няма пострадали и бедстващи хора.
555????%2527%2522\'\"
555'"
555'||DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(98)||CHR(98)||CHR(98),15)||'
555*DBMS_PIPE.RECEIVE_MESSAGE(CHR(99)||CHR(99)||CHR(99),15)







xsjyBldb
09.06.2026 01:16@@wcB0D