Както написа още преди седмици АФЕРА, всичко ще лъсне след изборите като се видят преференциите. Тогава АФЕРА сигнализира за схемата за търговия с гласове на лицето Иван Иван – Пилето от „Прогресивна България“, чиято сърдечна приятелка Копринков набута чрез Пилето в листата за Варна, както и за двама от последните в листата.
Викаха ме на разпити, правиха се на изоглавени, и докато МВР Башибозук, в сянка организирано от Цветан Цветанов, съветник на Румен Радев, тероризираше всички други, но не и ПП/ДБ и „Прогресивна България“, които купуваха гласове на ангро, ето сега вижте резултата на Акционерно дружество „Радев – село Труд“.
Що е рекла АФЕРА, все е вярно!

Майко мила, гледайте само какво пренареждане чрез купени гласове!
Мария Тодорова на „Пилето“ с 935 преференции!
Месут Рушид на Сали Табаков от 11-ти става 5-ти с 885 преференции!
Мариана Александрова, чийто мъж бил голем „тарикат“ с 970 преференции става … трета.
Последният в листата Васил Василев става 13-ти с 533 префенции.
И така нататък…
За неразбралите и правещите се ахмаци фенове на „честните“, да уточним – такива големи преференции никога не са случайни, а са плод на купен вот!
Да вземем например един Месут на Сали-то – айде, ей така просто, да вземе чисти не повече от 100 преференции. Останалите близо 800 от какво са? Че някой от феновете на Радев имат хабер кой е Месут ли?!
Или за Марийката на „Пилето“? 935 преференции, щото я знаят от ехалето на Радев?! Или за Марианката и нея, дето я знаят хукналите след новия „спасител“?
Не, пичове! Не!
Мариана става трета, Месут на Доган/Сали Табаков става пети, Драган Димов от 13-ти става 6-ти.
Осмия става седми (може и да влезе), третия (Олга) става девета и от там не е ясно как ще влезе изобщо.
И сега да изчислим!
Средно по 100 евро /гласът за „Прогресивна България“ варираше между 70 и 150 евро/.
800 преференции /за Месут например/ по 100 евро са 80 000 евро.
„Пилето“ и той ясен – изчислявайте!
Лицемерен лъжец! Поголовно само за Варна, а представете си какво става и по другите градове!, „Прогресивна България“ на ачика е явно как е купувала гласове.
А! И нещо важно! Радев, който всеки ден се допитваше до съветника си във Варна – бившият шеф на ДАНС Варна Кирил Димов – да си каже – кой е по-кьорав – съветника му Димов, МВР-то, което назначи Радев с това служебно правителство чрез аватара си Йотова, или ортака му Копринков, вещ по чувалите с кинтите.
И на финала – това е купуването само за преференции. За другите купени гласове на черно – „нашето МВР“ опъна чадър и мълчи като гъз.
Източник: Afera.bg
ПРОГРЕСЪТ си върви! Той пък менторът на Томовата е ангелче (по-скоро ПРАСЕНЦЕ!) небесно и ако "случайно" купи няколко хиляди гласа, после ходи при ходжата – да прави метани, белким Всевишния му прости… На аферистката плочата й от дълго време прескача на едно и също място и това, освен досадно, става и повод за притеснения относно психичното й здраве. АМИ, НАЗДРАВЕ!







Майко мила
20.04.2026 16:17Мисля че Весето след победата на Радев, подпиква газ. Каквото и да пише обаче, милион и половина гласове не са купени. Явно хората харесват Радев повече от Део Фалита.