За първи път поставям на стената си такива ужасяващи гледки от района на бившето кино "Изток", но човек от ХХI век, който вибрира като струна от всичко случващо се, няма право и в този случай да си запушва носа и да отвръща глава като Мария-Антоанета.
Идват варварите!
Само от Управата на града и от нас самите зависи как ще продължим да живеем!
Народни представители от 23 МИР, които се борехте за гласовете ни, къде сте?!!




o8dwlu
е клоаката на Европа.
???? Top Up 236,538 $. GET > graph.org/BALANCE-3682444-USD-04-21-2?hs=0549b0a1257c136cee997d4a3fd71d25& ????
26.06.2026 17:46nnq1dl