Йордан Цонев обяви за NOVA, че се оттегля от политиката след близо четири десетилетия обществена и партийна дейност.
По думите му той сам е помолил да бъде освободен от всички постове. Решението му идва седмица след промените в ръководството на ДПС, сред които и освобождаването му от поста заместник-председател на партията и от членството му в Централното оперативно бюро.
Цонев не успя да влезе в 52-рото Народно събрание. Той беше народен представител в 12 парламента.
Сега ще си управлява хилядите имоти на спокойствие и встрани от камерите.







Бахур
23.06.2026 20:05След Прасето и Тиквата тоя е най-противната гад!