Кирчовци могат да са напълно доволни. Колкото и да ги смятате за първата истинска комедийна трупа в българската политика, за хора, които дори не са в състояние да се изразяват сносно - каквото щете си мислете, те си свършиха работата.
Кирил Петков се срещнал с Помпео да обсъжда сигурността на Балканите. Само този факт показва колко девалвирал и жалък е американският истаблишмънт и защо от десетина години губи глобалното си господство и безспорния си авторитет от близкото минало.
"Македония е част от моето сърце като българин. Ако ще да се нарича северна, южна или северозападна. Ние сме българи, които обичат родината си и историята си", написа лидерът на ИТН във фейсбук
Съпредседателят на "Продължаваме Промяната" Кирил Петков обяви пред медии, че изпраща джентълтълменско писмо към ГЕРБ този парламент да приеме антикорупционното законодателство, свързано с парите по Плана за възстановяване и устойчивост (ПВУ).
Припомняме, че във вторник злосторниците от ППДБ, както ги нарече Бойко Борисов, скочиха срещу кандидатурата на ГЕРБ за еврокомисар, след като стана ясно, че председателят на Европейската комисия Урсула фон дер Лайен отхвърли техния претендент Юлиан Попов
Лидерът на ПП нападна ГЕРБ, ИТН и “Възраждане” с думите, че партиите си нямат доверие и затова сме на това дередже, и ако някой иска да бъде джентълмен трябва да се научи първо да си спазва думата.