Много по-присъщо за нашия народ е да вирее сред айдуци и бандити, отколкото сред канадско бело и анални разширители. Сори, че го казвам, дори на мен не ми се вярва, ама е така! Просто има моменти в този живот, в които изборът е ограничен между две злини. Кво да направим сега, че такъв ни бил късметът?!
На форума председателят Бойко Борисов и ръководството на партията ще представят проекта за Споразумение за съвместно управление между ГЕРБ-СДС и ПП-ДБ до края на мандата на 49-ото НС
“Вчера ясно обясних - готово е споразумението, на 5-ти го обявявам в 12 часа на партията, разясняваме защо искаме коалиционно споразумение, а не сглобки“, заяви лидерът на ГЕРБ
"В понеделник Бойко Борисов имаше лична покана от мен да седнем да говорим по всички въпроси. Вместо това аз разбрах, че те ще ни дадат техния документ в деня на оставката, а дотогава ще се случват тези моноспектакли - няма никакъв смисъл от това"
Дълго опъване на нерви. Така бившата пиарка на ПП Диана Дамянова описа случващото се в сглобката на некоалицията и размяната на предложения за бъдещето на управлението.