Халето, в което един човек загина, а други двама бяха ранени при ремонтни дейности, се оказа незаконно построено, съобщи за NOVA директорът на ДНСК архитект Здравко Здравков. То се намира в индустриалната зона в района на "Искърско шосе".
Интересно е ще се появи ли на мястото на инцидента полиция, която да потърси сметка от въпросните лица, строящи съседната сграда, както и от инвеститорите на въпросния обект, с какво право си позволяват да бият граждани по софийските улици?! Защо си мислят, че имат власт да раздават лична справедливост, чрез насилие?!