Сериозен пътен инцидент затрудни движението на изхода на София в посока Перник, малко преди караулката на Владая. За произшествието първоначално съобщиха очевидци в социалните мрежи.
По техни думи към мястото на катастрофата са се насочили няколко полицейски екипа. Свидетели разказват, че колоните от коли са започнали да се трупат бързо, след като катастрофиралите превозни средства са блокирали и двете платна.
В резултат на инцидента движението е силно затруднено и в двете посоки, като се образуват километрични колони от автомобили.
От Агенция „Пътна инфраструктура“ информираха, че временно трафикът по път I-6 в участъка Перник – София при Владая се осъществява само в една лента в посока столицата. Движението се регулира от екипи на Пътна полиция.
Причините за катастрофата към момента се изясняват.






