Техническите разговори в Швейцария, които са част от преговорите между САЩ и Иран, завършиха със създаването на работни групи, които ще разгледат иранската ядрена програма и отмяната на санкциите. Информацията е на иранската новинарска агенция ИРНА.
"В резултат на консултациите, които са продължение на преговорите от неделя, беше решено да се създадат четири работни групи, които ще трябва да разгледат отмяната на санкциите, ядрената програма, възстановяването и икономическото развитие на Иран. Ще бъде създадена и спомагателна група", заяви пред ИРНА иранският заместник-министър на външните работи Казем Гарибабади.