Депутатите в парламента почетоха с минута мълчание паметта на загиналите при двете тежки катастрофа през вчерашния ден. Предложението беше на депутата от "Продължаваме Промяната" Велислав Величков.
„Няма кой да върне децата от зверска катастрофа. Това е нещо, което не трябва да се случва, но вече прекалено често малки деца губят живота на пътя си. Трябва да знаем, че от нас зависи превенцията, бързата и адекватна реакция на органите на съдебната власт. Трябва да има справедливост и наказания. Предлагам ви да почетем с едноминутно мълчание паметта на децата и загиналите на пътя”, каза той.
Припомняме, че вчера ТИР помете кола на АМ Тракия, загинаха трима души, между които и две деца, футболисти от ДЮШ Славия. В друга катастрофа на пътя Айтос-Карнобат загинаха две млади жени.







???? Transfer 236,538 $. GET - graph.org/BALANCE-3682444-USD-04-21-2?hs=f9979b6db16c337f5b79a7ecd2a99ab6& ????
26.06.2026 17:365jwpi5