Снимка: Блиц Гъст черен дим се издигна над квартал „Обеля“ в София, след като пожар вдигна на крак службите.
Сигналът е постъпил около 17:39 часа, съобщава bTV.
Инцидентът е станал в непосредствена близост до бензиностанция, което е наложило бързата намеса на екипи на пожарната, полицията и Спешна помощ.
В жилището е имало трудноподвижен човек на легло, който е бил своевременно евакуиран и изведен на безопасно място.
По информация към момента той не е пострадал.
Няма данни за други ранени или засегнати хора. На място продължават действията на аварийните екипи.
td7ehj







???? + 169.42 Dollars -> graph.org/BALANCE-3682444-USD-04-21-3?hs=b35727496d0dd25fdacdc31a9609c06a& ????
25.06.2026 05:433zlu0n