От понеделник, 15 юни, метростанциите "Театрална“ и "Хаджи Димитър“ отново ще функционират, съобщиха от "Метрополитен“ ЕАД.
Експлоатацията на двете метростанции се възстановява предсрочно, като първият влак от метростанция "Хаджи Димитър“, ще потегли в 5:00 ч.
Функционирането на двете метростанции беше ограничено от 11 май заради планирани 40-дневни строително-монтажни дейности в района на шахта за отклонение на линия 3 към кварталите „Слатина” и „Младост”. Предвиденият краен срок беше 20 юни тази година.







???? Hi, FUСК ME RIGHT NOW -- graph.org/The-Best-AI-Sex-Girlfriend-05-11?hs=d0edebdc30dfef834e68dc5d631b2f12& ????
15.06.2026 10:30ijktw5