Снимка: Facebook На изхода към Гърция на ГКПП Маказа отново се образува опашка от много автомобили.
Над 1 км е дълга тя в момента. Причината за забавянето е преминаването на автомобилите през дезинфекционния ров на гръцка територия.
Дезинфекцията беше въведена от гръцките власти, а автомобилите преминават през т.анр. "гьол" с намалена скорост и това предизвиква натрупвания. Над 30 минути е изчакването за преминаване.






