Мъж е заловен от полицията да шофира камион в Русенско след употреба на алкохол.
Случаят е от вчера сутринта. Около 10:40 ч. полицейски екип е спрял за проверка шофьор на камион по главния път Велико Търново – Русе. Мъжът, на 47 г., е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел над три промила - 3,4.
Той е задържан и конвоиран до лечебно заведение в Русе, където е дал биологични проби за анализ. За нарушението е съставен акт по Закона за движението по пътищата. По случая е образувано бързо производство.






