Това е установила проверка на място, въпреки че до късно снощи съоръжението все още е било на мястото си, съобщи БНТ.
Става въпрос за ограждение, което не обхваща вече изграденото жилищно селище, а друг луксозен комплекс, който в момента се строи от същата компания. Премахнати са виниловите платна, монтирани върху метални рамки, които скриваха строителната площадка от външен поглед.
След премахването на винила се вижда, че строежът е в доста напреднала фаза.
Довечера ще ги сложат пак!Всички огради трябва да се премахнат-железните скелета и зиданата ограда около комплекса!Всичко друго е заблуда!







old_beggar
07.06.2026 12:01търговците нямат Родина. където са печалбите, там е тяхната Родина. днес живеем под гнета на търгашите. и вероятно, от тази ситуация много трудно се излиза…