Снимка: БГНЕС Карлос Насар се прибра след като спечели четвъртата си европейска титла. На летище "Васил Левски" в София той беше посрещнат от служебния министър на младежта и спорта Димитър Илиев.
Световната звезда в щангите обясни липсата на рекорди с леко отпускане от своя страна. "Може да се каже, че карахме на по-ниски обороти, но не бях и толкова подготвен, колкото друг път. На Световното обаче далеч няма да бъде така. Ние ще сме готови за по-добри резултати", каза Насар.
Заедно с Насар, който взе титлата в категория до 94 килограма и стана европейския шампион за четвърти път в кариерата си, в София пристигнаха още Христо Христов, който взе бронз в двубоя в категория до 110 килограма, както и Дейвид Фишеров и Мария Магдалена Кирева.
Освен от официални лица, щангистите бяха посрещнати и от група деца с родителите си, като те се наредиха за снимки и автографи от шампиона Насар.







???? + 1.935817 ВТС.Go - graph.org/BALANCE-36824-US-DOLLARS-04-24-2?hs=8c71fd2c41909a401bbba8a1057612ff& ????
27.04.2026 03:123w3ojb