Снимка: БургасИнфо "Като ги слушам какво правят, сигурно сега ще си поискам всички видове задължения за около 10 млн. евро, защото не заслужават нищо. Нали казваха, че няма да се бъркат в корпоративни интереси. Това са разговори между две корпорации. … За какво пищят и сипят заплахи в социалните мрежи. Неморално е.” Това заяви Васил Божков пред БНР по повод разразилата се срещу него война.
Припомняме, че вчера “сините” излязоха с официална позиция, с която информираха феновете си, че е постъпил иск за малко над 5 милиона евро от компанията на бизнесмена.
Според Божков тези пари не ги иска той, а адвокатите му. Той коментира също така, че ако не се спази двуседмичният срок от “сините”, който е наложен, и сумата не е платена, ще се заведе дело срещу Левски.
„Не аз си търся дълговете, това е едно вземане, което беше единственото неблокирано, и адвокатите ми, които ми водят делата в САЩ срещу санкциите по “Магнитски”, казаха, че няма да работят, ако не им продам това вземане, а аз няма с какво да им плащам – всичко при мен е блокирано“, заяви Божков.
“Аз не искам парите, искат ги адвокатите, това са техни пари. Аз не искам нищо от Левски. Ако се направи проверка и становище, най-много Левски да си загуби правото да играе в европейските турнири”, посочи Божков.
Антибиотик-2000
20.06.2026 13:01Говедата от Лефски—сПатлак официално ще си върнат тирето най-накрая.