Глобата за нарушение остава 200 евро, но властите разширяват използването на автоматизирани системи за наблюдение. Те включват камери и софтуер за разпознаване на изображения, а в някои участъци се използват и инфрачервени технологии за установяване броя на пътниците в реално време.
Мярката е част от стратегията на испанските власти за насърчаване на споделеното пътуване, намаляване на задръстванията и ограничаване на вредните емисии. Според директора на DGT Пере Наваро приоритет е по-ефективното използване на пътната инфраструктура чрез увеличаване на броя пътници в автомобилите.
В момента подобни системи вече работят в райони около Мадрид, включително по магистрала A-2, както и в Севиля. Плановете са до края на 2026 г. контролът да бъде разширен и в други големи градове като Барселона, Валенсия и Малага.
В някои участъци ограниченията важат и за електромобили с етикет „0 емисии“, ако се движат само с един пътник, като целта е лентите VAO да се използват предимно от автомобили със споделено пътуване и обществен транспорт.