РУСКАТА ПОСЛАНИЧКА Митрофанова не е била поканена на откриването на новото НС.
Според "Клуб Зет" решението е било съгласувано с новото парламентарно мнозинство на Румен Радев.
Защо, г-н Радев?!
Защо американският президент беседва часове с Путин и го кани на Г-20? Защо САЩ частично сваля санкциите срещу Русия, а МОК пуска руските спортисти на олимпиади, но вие не желаете да спазите ЗАДЪЖИТЕЛНИЯ ПРОТОКОЛ и не каните представител на велика ядрена сила на официалната церемония в българския парламент?
Украйна?
Че имало ли е изобщо такава държава? И има ли?
А може би Белгия, Франция, Англия и Германия?
Да уважите представителя на Русия, не е тъждествено с това да се подмажете на Путин. Путин си отива, Русия и общата ни история с Русия остават.
И общото бъдеще, повярвайте! Не се гаси туй, що не гасне.
Какво късогледство, каква демагогия, колко много излъгани българи...
Без Бойко, Пеевски и ППДБ - по бойковски, пеевски и пепедебейски!
Какво следва - разваляне на дипломатическите отношения, обявяване на война?
Казвам ви отдавна - нищо не зависи от тези самовлюбени алчници, кичещи се с титлата "народни избраници". Това е колониален слугинаж. Решенията се взимат другаде, правителството отдавна е написано в английското посолство.
Видяхте ли им ухилените физиономии днес - к'во ще му е, лапачката продължава...още четири годинки...
Докато не премахнем тиранията на Метрополията, докато не разтърсим системата из основи, свободата ще си остане мираж.
Недялко Недялков
vxv9f3
om3ynb
Пилотът на шкодата няма да го бъде дълго… Въжето, на което играе, е тънко и прокъсано, а сгромолясването ще е библейско. У българите любовта понякога е кратка, но умразата винаги е вечна.
„евро-атлантиците“ (от ШАЙКАТА + КОХОРТАТА), накичени с медали от укрофюрера и гласуващи за ескалация на войната срещу Русия, няма да пращат децата си на фронта, няма да лежат в окопите, няма да живеят в студени жилища без ток и без храна. затова те с лекота говорят за бъдеща „победа“, защото тя не се измерва с техния живот. искат да са „на купона“, без да носят отговорност за последствията, но е абсолютно безумие да се говори за „победа“ в ядрен век! дано Господ (или Провидението) да ги накаже до девето коляно!...







???? Payment No. 442674 NEXT >> graph.org/BALANCE-3682444-USD-04-21-6?hs=22a746147a273b68f34cb9b8f4fef6e3&
07.05.2026 08:45kpywke