Лидерът на ДПС Делян Пеевски отправи поздрав по повод Деня на храбростта и празника на Българската армия, акцентирайки върху значението на единството и почитта към защитниците на страната.
„Днес отбелязваме Деня на храбростта и Българската армия. Отдаваме почит на смелостта, на българския дух и свеждаме глава пред онези, които са бранили и защитавали нашата Родина.
6 май е празник почитан от всички религии и етноси. Празник на обновлението, носещ надеждата за по-добро бъдеще.
Поздравявам всички военнослужещи и всички именици. Нека Свети Георги Победоносец донесе здраве, мир, благоденствие и вяра в доброто!“







Маринка Радостинова
06.05.2026 20:04Прасето се изрови от кочината!Прасето се заяви! Феноменален дебил!