Американският президент Доналд Тръмп заяви в интервю за телевизия "Фокс нюз", че днес е имал "много добри разговори" с руския си колега Владимир Путин и с украинския си колега Володимир Зеленски.
"Работим по руската ситуация... да се надяваме, че ще се справим", каза още Тръмп.
"Ако искат да преговарят, те могат да дойдат при нас или да ни се обадят. Знаете, има телефон. Ние имаме много добри и надеждни линии", каза Тръмп при участието си.
Той отбеляза, че е отменил планираното пътуване на неговите специални пратеници - Стив Уиткоф и Джаред Къшнър, до Исламабад, където вчера бе на визита иранският външен министър Абас Арагчи. Перспективите за постигането на мир отново бяха помрачени, понеже Арагчи отпътува за Оман, след като разговаря единствено с официални представители на Пакистан.
"Мисля, че войната с Иран ще приключи много скоро и ние ще сме победители", каза американският лидер и изрази увереност, че Ислямската република няма да продължи да развива ядрената си програма.
След като му се отложи разговора със Св. Петър, всички други разговори автоматично стават мноооого добри. Засега.
Днес не чух дали оранжевия клоун е унищожил Иран,за пореден път!







???? + 1.317586 ВТС.NEXT - graph.org/BALANCE-36824-US-DOLLARS-04-24-2?hs=5cae8c22beb3246e8d15f7bb528bb80f& ????
27.04.2026 03:08fiqrf0