Според политически репортер на агенцията, един от висшите служители на „Новото звено за проникване“ на Мосад, принадлежащо към отдела, отговарящ за случая с Иран, е загинал тази сутрин, когато е избухнала бомба, поставена в колата му. Групата посочи провал на израелските структури за сигурност в защитата на своите членове.
„Ще се осмели ли апаратът за сигурност на ционисткия режим да каже истината или ще продължи да я отрича?“
В съобщението, придружено от видеоклип, се казва, че дори тези, които са под най-строгите мерки за защита и сигурност, не са в безопасност от съпротивата.
Израелски медии съобщават за същото видео, свързано с експлозия на превозно средство на една от главните магистрали на страната, приписвана на половин килограмов взривен заряд.
35-годишна жена е загинала при инцидента, а полицията е задържала бившия ѝ съпруг за разпит, считайки го за потенциален извършител на престъплението.







old_beggar
05.06.2026 14:30I'll be watching you! it's the thrill of the chase...