Във Великобритания кралски гвардейци бяха уволнени за спане по време на дежурство.
21 полицаи бяха отстранени от работа, след като се оказа, че персоналът, отговорен за защитата на кралското семейство в замъка Уиндзор, е заспал на дежурство.
“Това поведение не отговаря на високите стандарти, които очакваме от нашите служители, особено от тези, които работят в непосредствена близост до защитените лица“, каза представител на полицията.
Той добави, че двама служители, които не са били отстранени, но също така са нарушили протокола, няма да бъдат изпратени в кралските резиденции, докато разследването не приключи.







old_beggar
05.06.2026 12:45and we fall asleep when we hear the russian lullaby...?