Тик-ток министърът Иван Христанов, който през последните два месеца не спря да се снима в социалните мрежи, явно вече е напълно изплискал, след като заяви, че нямал нищо против да бъде издигнат за президент.
Това заяви той в специално интервю за предаването "Студио Actualno".
"След края на мандата започвам консултации с всички граждански организации за това какъв е пътят оттук-нататък. След шумното разделяне на ПП-ДБ, рязко се влоши средата за номиниране на общ кандидат за президент. Ние трябва да вървим към съвместна кандидатура за президент. Ако стигнем до колективното убеждение, че аз съм подходящ, бих приел такава номинация", каза Иван Христанов.






