Двама от ранените при нападение с нож във Варна днес са в тежко състояние. Извършени са им операции в болница "Св. Анна“ в морския град.
Ранените са общо четирима. Първоначално са намушкани двама мъже на тротоара, след това жената влиза в магазин за хранителни стоки и напада мъж и жена.
Пристигналите на място охранители успяват да заключат агресивната жена в магазина до идването на полицаи, които я арестуват.
Крещеше "Помагайте“, докато я водеха, разказват свидетели, предаде bTV.
Минути след нападенията 47-годишната жена беше във видимо неадекватно състояние.
Кръвната ѝ проба за алкохол показва над 2 промила, обяви гл. инспектор Павел Червенски, началник на "Охранителна полиция" във 2-ро РУ-Варна.
Тепърва ще се установява дали е употребявала и наркотици.
Разследването продължава.






