Снимка: БТА Лидерът на „Прогресивна България“ Румен Радев отправи поздрав по повод 1 май – Деня на труда и международната работническа солидарност.
Той изрази признателност към всички хора, които със своя труд допринасят за развитието на страната.
„Честит Първи май на всички вас, които с талант и усърдие градите и пазите Родината!
Нека почитаме чуждия труд, защото той е част от достойнството ни като хора.
Благодарност към поколенията, съградили днешна България!
Към непримиримите у нас и по света, на които дължим днешната социална държава! Честит празник!“, написа Радев във фейсбук.






