Традиционно за Празника на черешата, който се провежда от 26 до 28 юни в Кюстендил, пристигат много туристи.
Тази година те ще имат възможност да се възползват от нова практика, пише blagoevgradonline.bg.
С "Бери си сам" всеки може да влезе в овощна градина и сам да си набере череши. Плаща се символично, а понякога изобщо не се плаща.
Идеята има прагматична причина. Производителите усещат остър недостиг на работна ръка. Част от реколтата рискува да остане по дръвчетата. Затова някои стопани отварят масивите си за посетители. Така плодът се оползотворява, вместо да остане за птиците.
Плодът се бере с дръжката. Така черешата остава свежа по-дълго.
Ако се откъсне без дръжка, плодът омеква по-бързо. Тогава трябва да се изяде почти веднага. За много хора това е първа среща с труда зад „килограма на пазара“.
Сред посетителите има семейства, дошли специално от София. Част от мотива е финансов. Другата част е чисто възпитателна. Родителите искат децата да видят откъде идва храната.
Самото бране обаче се оказва тежко. След няколко часа ентусиазмът остава, но идва и умората.
Практиката „бери си сам“ може да изглежда като туристическа атракция. На терен тя е сигнал за проблем. Недостигът на работници и климатичните удари вече променят правилата. И прехвърлят част от тежестта директно към потребителя.






