Общинският председател на "Продължаваме промяната" в Бургас Весела Томсън изненадващо обяви, че напуска партийния пост и прекратява окончателно членството си в партията.
"С настоящото съобщение бих искала официално да уведомя всички за решението си да се оттегля от позицията председател на структура "Промени Бургас", както и да прекратя членството си в ПП “Продължаваме Промяната." Това решение не беше взето лекомислено. Напротив - то е резултат от дълъг размисъл и сериозна вътрешна равносметка", обяви Томсън.
Като мотиви за решението си тя посочва "липсата на достатъчно конструктивна комуникация и доверие".
"Вярвам, че в политиката, както и във всяка обществена дейност, най-важни трябва да останат почтеността, отговорността и способността да се работи в интерес на хората. Личните интереси и безпардонното лицемерие дълбоко отвращават и разделят", написа още Томсън.
В съобщението си Весела Томсън заявява, че преминава в редиците на "Демократична България".
Припомняме, че напрежението между ПП и ДБ възникна след парламентарните избори, на които за пореден път те се явиха заедно. След изборите формациите, по инициатива на "Продължаваме промяната" се разделиха и в момента те имат две отделни парламентарни групи.







Ххахаха
21.06.2026 00:04Няма лошо , краставите псета да се ръфат помежду си