27 Юни
София 24.4 С
Ако го няма при нас, значи не се е случило

Ерджан Ебатин: Няма да предам Делян Пеевски

07/06/2026 15:29
ерджан ебатин предам делян пеевски
Преди дни Ебатин бе отстранен от длъжността шеф на РИОСВ - Варна след избухването на скандала около "украинския град" в местността "Баба Алино".

Ето какво написа шефът ДПС - Варна:

“Във връзка със случващото се през последните дни искам да се знае следното.Аз се чувствам изключително добре, защото знам стойността на истинските неща в живота и съм наясно, че всичко зависи само от Всевишния. Хората сме само инструмент.

На всеки му е интересно как ще реагирам в тази ситуация - да се знае - аз няма да предам човека, който ми подаде ръка преди няколко години и придаде смисъл на работата на организацията на която посветих живота си.

Този човек се казва Делян Пеевски - оставете ме да го познавам по-добре от всички, които се упражняват на негов гръб. Никой не е идеален, идеален е само Бог.

Делян е човек като всички нас- той винаги си дава оценка за това, което е направил - правилно или не и продължава в посоката, която счита за правилна.

Човек, като мене може без много неща за да е щастлив , но не може без своята общност.

Аз нямам път извън нея!

В чужда организация никога няма да си свой и никога няма да имаш своя общност, колкото и да се самозаблуждаваш.Ще бъдеш слуга в услуга на лични интереси!

Това го пиша за тези, които ме питат защо не поемам в друга посока.

Ами не го чувствам, като част от себе си затова.

И да има проблеми в моята партия, ще си ги решиме вътрешно!В това нямам никакво съмнение.

Имам обаче едно безпокойство и искам да го заявя.

Последните избори показаха недвусмислено, че нашата общност няма бъдеще ако продължава да бъде разделена.

Моята лична кауза в този смисъл е да бъда част от процеса на намиране на нашето единство.

Това е големия проблем - нищо друго не е толкова важно.

Не съм важния Аз.

Аз никога няма как да бъда щастлив, ако моята общност не е единна.

Дойде време разделно приятели.

Не са важни интересите на нито един човек.Важно е да съхраним нашето единство и затова оставам и продължавам в моята си партия и съм убеден, че и председателя има реален поглед и ще направи всичко по силите си за единството на общността. Убеден съм , че това е посоката в която трябва да се върви.

Да се съберем отново и да сме заедно. Друг път за нас няма.

ILERIIIII!”

Още новини четете в категория Позиция
Последвайте ни в Telegram: https://t.me/mediamall_info
Не пропускайте най-важното и в Google News!

Коментари (1)

Кондьо

Ебати Ебатина, скоро ще запее друга песен

Коментирай

(няма да бъде публично показан)
Алармирайте ни - Mediamall

Времето тази седмица

София Събота 27.06.2026 24.4 °C
Варна Събота 27.06.2026 22.1 °C
Бургас Събота 27.06.2026 23.3 °C
Пловдив Събота 27.06.2026 27.4 °C
Стара Загора Събота 27.06.2026 21 °C
Русе Събота 27.06.2026 23.7 °C
Благоевград Събота 27.06.2026 26 °C

Дневен хороскоп